Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Svatoprokopská pouť 2009

Dětský den a pouťová zábava


V sobotu 4.července pořádal Spolek přátel sportu na hřišti v Sázavě odložený Dětský den a tradiční Pouťovou zábavu. Plakáty slibovaly sportovní hry pro děti, westernovou show, přehlídku modelů letadel a pak večerní taneční zábavu.

I přesto, že v pondělí bylo celé hřiště zaplavené vodou, do soboty se podařilo připravit pouťové atrakce pro děti, soutěže i plánovanou taneční zábavu.

K odpoledním sportovním soutěžím se přihlásilo celkem 82 dětí ze Sázavy i okolí. Všechny děti po absolvování soutěží dostaly pěkný balíček s cenami a navíc se losovalo 40 žetonků na pouťové atrakce.
Pak se nám předvedli 3 westernový nadšenci, kteří dětem vysvětlili, jak se zachází s lasem i další zajímavé věci.
Mezitím probíhala přehlídka modelů letadel a autíček skupiny Zero - Zero. Ti nakonec umožnili zájemcům i vyzkoušet si trenažér na letadlo. Zájemců stála u projekce velká fronta.

Po skončení zábavného programu pro děti se už chystala večerní taneční zábava. Slibovaná skupina Bobr & Motýl se nám změnila na Motýl a "kamarád".... Ale na kvalitě to vůbec neubralo. Chlapci hráli rychle i pomalu - k tanci ideální.... A ta kytarová sóla - klobouk dolů...

Takže i pouťová zábava se vydařila. Pochoutky, které napekl náš SPS spolek snad ani není potřeba chválit. Dobré jídlo se chválí samo, když rychle zmizí...

Stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka