Autobusový zájezd do Prahy 16.5.2015

Obec Sázava pořádá 16. 5. 2015 autobusový zájezd na divadelní představení
Divadlo bez Zábradlí, Praha - 2x WOODY ALLEN

Režie: Karel Heřmánek,
Hrají: Karel Heřmánek, Josef Carda, Petr Pospíchal, Jana Švandová, Dana Morávková, Zdeněk Žák, Eva Josefíková
Stručný obsah hry: Dvě sexy komedie na jedno téma. Představení není vhodné pro děti (ale měly by ho vidět). Současné nastudování her Old Saybrook a Riverside Drive je v Divadle Bez zábradlí premiérové. V
těchto hrách najdete přesně to, co dělá Woodyho Allena Woody Allenem: skutečné lidi, skutečné situace, i vymyšlené životy, po kterých touží živí, zatímco fiktivní postavy chtějí vést život skutečný a samozřejmě věčné otazníky lásky, tvorby i lidské existence...
Cena zájezdu 350,- Kč
( v ceně jsou lístky do divadla a autobusová doprava – odjezd 8.00 h od obecního úřadu Sázava, divadelní představení začíná v 17.00 h )
Prosím zájemce o závaznou objednávku do konce dubna na Obecním úřadě v Sázavě (tel: 465 322 531,724 186 757)

Případní zájemci o dopravu do Prahy - bez lístků na divadelní představení - hlaste se na OÚ (cena dopravy 150,-Kč)

Vytvořeno: 20. 4. 2015
Poslední aktualizace: 4. 1. 2017 09:35