Anketa k prioritním oblastem rozvoje regionu MAS Lanskrounsko - Dotazník

Dotazník pro obyvatele mikroregionu Lanškrounsko

Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si Vás oslovit jako občana mikroregionu Lanškrounska, pro který se snažíme na období 2014 – 2020 získat finanční prostředky z fondů EU na menší projekty na podporu rozvoje obcí, občanského života , podnikání a souvisejících aktivit. Jedním ze základních podmínek pro získání finančních prostředků prostřednictvím iniciativy LEADER je zpracování Integrované strategie rozvoje území Lanškrounska. Východiskem pro zpracování strategie je znalost prioritních oblastí rozvoje , kam by měla být především finanční podpora v letech 2014-2020 směrována . Místní akční skupina Lanškrounsko pro tento účel připravila základní dotazník, který by měl pomoci k bližší specifikaci prioritních oblastí rozvoje a k co nejobjektivnějšímu směrování budoucí podpory. Rádi bychom Vám poděkovali za vyplnění dotazníku a Vaši ochotu tímto podpořit snahu MAS Lanškrounsko získat prostředky pro rozvoj obcí, neziskových společností i drobnou podporu podnikání.

K on-line vyplnění dotazníku ( preferovaná varianta )  přejděte na :

V případě vyplňování dotazníku v tištěné podobě , je možné si dotazník vytisknout z přílohy a po vyplnění ho odevzdat  na Vašem příslušném obecním úřadě  nebo v Informačním centru v Lanškrouně.

Děkuji za vstřícnost !

Lenka Bártlová, předsedkyně MAS Lanškrounsko