Navigace

Obsah

Běh na Lázek 5. září 2004

ČESKÝ POHÁR V BĚHU DO VRCHU
ISCAREX CUP 2004
Běžecké závody v orlickém regionu
VÝSLEDKOVÁ LISTINA Běh SÁZAVA - LÁZEK
16. ročník
5. 9. 2004
Junioři (7,9 km; 393 m převýšení)
Poř. C.p. Jméno závodníka Roč. Team Čas Ztráta Body
1 7 Zapalač Martin 86 X-AIR Ostrava 0:34:46 0:00:00 20,00
2 22 Bartoň Eduard 85 SK Štíty 0:39:26 0:04:40 19,00

Muži A (7,9 km; 393 m převýšení)
Poř. C.p. Jméno závodníka Roč. Team Čas Ztráta Body
1 1 Krupička Robert 78 SK Valteřice 0:31:54 0:00:00 30,00
2 2 Vítek Miroslav 72 Jiskra Ústí nad Orlicí 0:31:59 0:00:05 29,00
3 3 Ondráček Tomáš 77 Vzácný kytky 0:32:36 0:00:42 28,00

Muži B (7,9 km; 393 m převýšení)
Poř. C.p. Jméno závodníka Roč. Team Čas Ztráta Body
1 5 Kolínek František 56 AK Perná 0:34:24 0:00:00 20,00
2 6 Kašpar Zdeněk 63 CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí 0:34:38 0:00:14 19,00
3 8 Zátopek Jiří 60 X-AIR Ostrava 0:35:08 0:00:44 18,00

Muži C (7,9 km; 393 m převýšení)
Poř. C.p. Jméno závodníka Roč. Team Čas Ztráta Body
1 12 Krsek Miroslav 49 ESAB Vamberk 0:36:49 0:00:00 20,00
2 16 Krsek Jaroslav 51 CTC SMC FORT Ústí nad Orlicí 0:37:44 0:00:55 19,00
3 20 Šalplachta Jindřich 47 Fenix Jeseník 0:38:27 0:01:38 18,00

Muži D (7,9 km; 393 m převýšení)
Poř. C.p. Jméno závodníka Roč. Team Čas Ztráta Body
1 25 Leszkow Petr 44 MK Hlinsko 0:40:09 0:00:00 10,00
2 41 Bielčik Jindřich 40 Lichkov 0:47:09 0:07:00 09,00
3 46 Král Josef 40 ISCAREX Česká Třebová 0:48:46 0:08:37 08,00

Juniorky (7,9 km; 393 m převýšení)
Poř. C.p. Jméno závodníka Roč. Team Čas Ztráta Body
1 47 Jirásková Hanka 89 ISCAREX Česká Třebová 0:49:05 0:00:00 10,00

Ženy A (7,9 km; 393 m převýšení)
Poř. C.p. Jméno závodníka Roč. Team Čas Ztráta Body
1 18 Jančaříková Lenka 70 AAC Brno 0:38:16 0:00:00 10,00
2 21 Hájková Renata 75 Maratonstav Úpice 0:38:54 0:00:38 09,00
3 30 Mertová Michaela 76 Atletika Albrechtice 0:41:53 0:03:37 08,00

Ženy B (7,9 km; 393 m převýšení)
Poř. C.p. Jméno závodníka Roč. Team Čas Ztráta Body
1 34 Wiesnerová Lenka 69 Spartak Police nad Metují 0:43:55 0:00:00 10,00
2 35 Jorová Ludmila 62 LK Lanškroun 0:44:15 0:00:20 09,00
3 39 Jirásková Eva 64 ISCAREX Česká Třebová 0:46:08 0:02:13 08,00

Ženy C (7,9 km; 393 m převýšení)
Poř. C.p. Jméno závodníka Roč. Team Čas Ztráta Body
1 44 Novotná Eva 48 Letohrad 0:47:42 0:00:00 10,00
2 53 Chaloupková Marie 53 neregistrována 0:57:47 0:10:05 09,00
3 55 Bartoňová Marie 53 neregistrována 1:05:20 0:17:38 08,00


Celková účast na 16. ročníku: 56 startujících.
Závodu se zúčastnilo 40 mužů a 16 žen.
Závod proběhl za oblačného počasí. Teplota vzduchu cca 18°C.

Ředitel závodu: Chmelíková Marta
Hlavní rozhodčí: Hýbl Petr

Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast na 16. ročníku,
těšíme se na Vaši účast při 17. ročníku.