Navigace

Obsah

Běh na Lázek 2. září 2007

Výsledky

Název závodu: Sázava - Lázek
Datum: 2.9.2007
Součástí: SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník

Výsledky platné k: 02.09.2007, 11:20


Přehled výsledků

Junioři 19 let a mladší [7,8 km, 375 m převýšení]

1 5 Zapalač Dušan X-AIR Ostrava 90 00:33:45.00 35 
2 6 Hrdina Pavel ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 88 00:33:48.00 31 
3 18 Schejbal Olda SKI Skuhrov nad Bělou 91 00:36:57.00 27 
4 27 Zatloukal Lukáš SKI Skuhrov nad Bělou 90 00:40:09.00 24 
5 53 Matějka Petr ISCAREX Česká Třebová 89 00:46:30.00 22

Muži A 20-39 let [7,8 km, 375 m převýšení]

1 1 Krupička Robert SKI Čenkovice 78 00:31:09.00 35 
2 2 Vítek Miroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 72 00:32:39.00 31 
3 3 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 75 00:32:50.00 27 
4 4 Ulich Petr MT Nové Město nad Metují 68 00:33:38.00 24 
5 7 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 69 00:34:04.00 22 
6 10 Řemínek Matěj AC Choceň 86 00:34:34.00 20 
7 11 Chlubna Jan Nové Město na Moravě 84 00:34:37.00 19 
8 12 Zapalač Martin X-AIR Ostrava 86 00:35:12.00 18 
9 13 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 73 00:35:32.00 17 
10 14 Pozler Tomáš SK OMT Pardubice 76 00:35:58.00 16 
11 17 Klášterecký Tomáš ISCAREX Česká Třebová 81 00:36:36.00 15 
12 19 Mihulka Jindřich 3 SPEED Praha 70 00:37:06.00 14 
13 20 Moravec Martin Jiskra Ústí nad Orlicí 84 00:37:33.00 13 
14 24 Kebrle Milan ISCAREX Česká Třebová 75 00:39:06.00 12 
15 26 Chlup Jiří TJ Rychnov 70 00:39:33.00 11 
16 28 Krmela Pavel TJ Rychnov 78 00:40:39.00 10 
17 31 Heger Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 74 00:40:53.00 9 
18 33 Řoutil Ladislav TJ Liga 100 Olomouc 81 00:41:34.10 8 
19 34 Lenhart Vít TJ Liga 100 Olomouc 82 00:41:49.00 7 
20 48 Hejduk Jiří neregistrován 80 00:44:30.00 6 
21 50 Marhold Luboš Choceň 77 00:44:54.00 5 
22 52 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 82 00:46:25.00 4

Muži B 40-49 let [7,8 km, 375 m převýšení]

1 8 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 60 00:34:11.00 35 
2 9 Ožana Václav TJ Nové Město na Moravě 64 00:34:29.00 31 
3 15 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 60 00:36:04.00 27 
4 22 Čechal Jaroslav TS Letohrad 61 00:37:51.00 24 
5 25 Nečas Josef Maratonstav Úpice 58 00:39:18.00 22 
6 36 Ducháček Bedřich ISCAREX Česká Třebová 59 00:41:55.00 20 
7 40 Liška Pavel Ústí nad Orlicí 63 00:43:02.00 19 
8 42 Šilar Tomáš Pardubice 63 00:43:25.00 18 
9 55 Bílý Zdeněk Hvězda SKP Pardubice 59 00:46:41.00 17

Muži C 50-59 let [7,8 km, 375 m převýšení]

1 21 Tempír František Sokol Štíty 49 00:37:45.00 35 
2 23 Krsek Miroslav ESAB Vamberk 49 00:38:33.00 31 
3 29 Hájek František FGT Stolany 49 00:40:49.00 27 
4 35 Růžička Karel Řetězárna Česká Ves 56 00:41:52.00 24 
5 39 Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 51 00:42:56.00 22 
6 43 Šafář Jaroslav NAA Ústí nad Orlicí 51 00:43:28.00 20 
7 46 Ehrig Rudolf ISCAREX Česká Třebová 48 00:43:45.00 19 
8 58 Křenek Miroslav TJ Sokol Výprachtice 50 00:47:40.00 18 
9 60 Wiesner Jiří Spartak Police nad Metují 56 00:48:12.00 17 
10 62 Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 51 00:48:18.00 16 
11 63 Volf Břetislav Lanškroun 52 00:48:20.00 15 
12 70 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 49 00:52:24.00 14

Muži D 60-69 let [7,8 km, 375 m převýšení]

1 16 Krátký František Viking Králiky 43 00:36:19.00 35 
2 30 Leszkow Petr MK Hlinsko 44 00:40:49.10 31 
3 47 Sadílek Ota Atletika Albrechtice 46 00:44:27.00 27 
4 73 Novotný Jiří KB OEZ Letohrad 45 00:53:20.00 24 
5 77 Rossi Otto MK Seitl Ostrava 43 00:57:57.00 22

Muži E 70 let a starší [7,8 km, 375 m převýšení]

1 59 Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 35 00:47:57.00 35 
2 64 Zálešák František KD Havířov 37 00:48:47.00 31

Juniorky 19 let a mladší [7,8 km, 375 m převýšení]

1 32 Vévodová Martina AK Perná 90 00:41:34.00 35 
2 41 Henclová Radka SKI Skuhrov 90 00:43:19.00 31 
3 51 Syrová Hana Atletika Albrechtice 89 00:45:47.00 27 
4 71 Chejnovská Anna SKI Skuhrov nad Bělou 91 00:52:32.00 24 
5 72 Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 91 00:52:53.00 22 
6 78 Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 91 00:58:15.00 20

Ženy A 20-34 let [7,8 km, 375 m převýšení]

1 37 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 80 00:42:03.00 35 
2 38 Mertová Michaela Atletika Albrechtice 76 00:42:31.00 31 
3 44 Klímová Ivana Hvězda Pardubice 87 00:43:36.00 27 
4 45 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 80 00:43:40.00 24 
5 54 Vytlačilová Lenka ISCAREX Česká Třebová 84 00:46:38.00 22 
6 57 Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 77 00:47:15.00 20 
7 61 Tylšová Daniela TJ Maratonstav Úpice 78 00:48:13.00 19 
8 66 Kovářová Anna OB Česká Třebová 75 00:49:35.00 18 
9 67 Kollertová Eva MT Nové Město nad Metují 83 00:50:10.00 17 
10 69 Fišerová SKI Čenkovice 84 00:51:33.00 16 
11 75 Sklenářová Eva Ústí nad Orlicí 81 00:55:15.00 15

Ženy B 35-49 let [7,8 km, 375 m převýšení]

1 49 Wiesnerová Lenka Spartak Police nad Metují 69 00:44:49.00 35 
2 56 Ouřecká Renáta Atletika Albrechtice 70 00:47:04.00 31 
3 65 Jirásková Eva ISCAREX Česká Třebová 64 00:49:12.00 27

Ženy C 50 let a starší [7,8 km, 375 m převýšení]

1 68 Vraštilová Miloslava Jilemnice 56 00:50:18.00 35 
2 74 Chaloupková Marie ISCAREX Česká Třebová 53 00:55:02.00 31 
3 76 Rossi Lenka MK Seitl Ostrava 54 00:56:11.00 27 
4 79 Šimůnková Zdeňka ISCAREX Česká Třebová 58 00:59:15.00 24


Význam sloupců: 1 - pořadí v kategorii, 2 - celkové pořadí, 3 - jméno, 4 - team, 5 - ročník, 6 - cílový čas, 7 - získané body

 

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka