Navigace

Obsah

Běh na Lázek 3. září 2006

 
 Výsledky závodu 
 
Sázava - Lázek
 
2006-09-03
ISCAREX CUP 2006 
 
 
Junioři
19Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:34:49.00107,32
213Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:35:15.00104,92
329Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:38:21.0087,76
473Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9100:46:48.0041
 
 
 
Muži A
11Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:32:22.00102,34
22Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:32:35.00101,02
33Polách RostislavAK ASICS Kroměříž7500:33:18.0096,64
44Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:32.0095,22
55Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:33:56.0092,77
68Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:34:38.0088,5
712Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:10.0085,24
815Řemínek MatějAC Choceň8600:35:31.0083,1
917Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:39.0082,29
1018Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:02.0079,95
1122Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:36:42.0075,88
1225Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:37:37.0070,28
1326Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:37:56.0068,35
1427Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:37:58.0068,14
1528Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:38:02.0067,74
1631Šplíchal JanTJ Starkoč8300:38:44.0063,46
1736Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:14.0054,3
1837Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:40:19.0053,79
1940Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:40:40.0051,65
2041Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:40:51.0050,53
2143Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:41:09.0048,7
2244Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:41:24.0047,18
2351Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:19.0041,58
2461Netušil MichalLanškroun7600:44:54.0025,8
2587Sejkora PatrikLanškroun7800:50:32.000
2688Moravec Janneregistrován8100:50:40.000
 
 
 
Muži B
16Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:58.00104,35
210Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:05.0097,92
311Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:35:07.0097,73
414Stránský TomášSparta Praha6500:35:19.0096,58
519Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:36:12.0091,49
621Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:36:36.0089,18
734Dvořák JiříViking Jilemnice6300:40:05.0069,12
844Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:41:24.0061,54
948Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:41:50.0059,04
1049Ondríšek JosefLanškroun6400:41:52.0058,85
1154Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:43:20.0050,4
1259Šilar TomášPardubice6300:44:20.0044,64
1365Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:45:37.0037,25
1466Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:45:53.0035,71
1567Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:46:02.0034,85
1670Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:29.0032,26
1774Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:47:09.0028,42
1879Mašek RomanNovis Praha6100:48:34.0020,26
1986Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:50:28.009,31
 
 
 
Muži C
120Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:20.00108,83
230Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:38:29.0097,52
333Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:13.0093,66
435Černý VladimírHAC Praha5200:40:09.0088,75
539Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:27.0087,17
653Švec MiroslavSokol Potštejn5200:42:57.0074,01
758Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:47.0069,63
860Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:44:38.0065,16
962Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:45:09.0062,44
1068Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:46:05.0057,53
1175Volf BřetislavLanškroun5200:47:25.0050,51
1277Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:48:07.0046,83
1378Leszkow JosefMK Hlinsko5100:48:14.0046,21
1485Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:04.0036,57
1592Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:51:46.0027,62
1693Velechovský JiříSAZS Králíky5500:52:11.0025,43
1796Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:53:23.0019,12
1899Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:09.009,82
 
 
 
Muži D
123Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:53.00127,38
247Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:39.00105,07
383Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:40.0067,55
4102Novotný JiříKB Letohrad4500:56:41.0034,71
5103Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:57:07.0032,68
6105Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:59:50.0019,97
 
 
 
Muži E
176Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:47:35.00116,87
2101Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:56:21.0083,13
 
 
 
Juniorky
152Klímová IvaBATT Nové Město na Moravě8700:42:49.00104,71
254Skybová LucieACP Olymp Brno8700:43:20.00102,36
363Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:45:24.0092,93
499Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:09.0048,46
 
 
 
Ženy A
17Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:34:13.00108,58
216Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:38.00100,65
324Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:37:24.0090,77
432Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:02.0081,63
550Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:41:55.0065,5
657Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:45.0055,24
769Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:46:08.0041,91
872Pokorová JaroslavaPim Praha7200:46:38.0039,11
980Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:48:50.0026,81
1081Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:49:21.0023,92
1184Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:03.0020
1289Popovová MartinaSNB Praha7400:50:54.0015,24
1394Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:20.007,23
1497Fojtíková PavlaPraha8400:53:26.001,07
1598Sklenářová Evaneregistrována8100:53:41.000
 
 
 
Ženy B
137Báčová AnnaTJ - Svitavy6900:40:19.00107,4
246Jančaříková LenkaAAC Brno7000:41:36.00101,27
356Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:43:41.0091,32
464Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:45:33.0082,4
571Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:31.0077,79
682Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:26.0063,85
 
 
 
Ženy C
142Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:52.00129,8
290Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:33.0085,31
391Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:39.0084,89
495Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:52:37.0080,87
5104Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:57:18.0061,36
 
 
 
Význam sloupců: 1 - pořadí v kategorii, 2 - celkové pořadí, 3 - jméno, 4 - team, 5 - ročník, 6 - cílový čas, 7 - získané body
 
 
 
 
Tisk dne 13. 09. 2006 (20:58) ze stránek iscarex.cz/sport, kontakt: +420465530214, team@iscarex.cz

Stránka

  • 1

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka

  • 1